GİTME SEVGİLİ... - Aşk Hikayeleri - Hikaye, Hikayeler, Makaleler, Aşk Hikayeleri, Yaşanmış Hikayeler, Sevgi Hikayeleri, Efsane Hikayeleri, Duygusal Hikayeler, Dostluk Hikayeleri, Dini Hikayeler, İslami Hikayeler, Komik Hikayeler, Gerçek Hikayeler.- .::Hikaye, Masal ve Öykü Arşivi::.


Online
Ziyaretçi
3
 

Sitede Ara Webde Ara
Tüm Arananlar
 
 
 
Aşk Hikayeleri


---------------------------------------------------------------------------
GİTME SEVGİLİ...
Hayat Diyordu O /Aşka Günceler
Hayat diyordu acımasız,nankör,adaletsiz.Kiminin yatları-katları-hammırları var ama adama benzer yanları yok.Kiminin de el arabası ancak hurda toplar oysa adam gibi adamlar.Hayat diyor du öylesine adaletsiz kanı beş para etmezlerin kolunda dünyalar güzeli barbi bebekler ne çare ki kıymetleri bilinmez.Bir diğerleri de arayıpda böyle eşler edinemezler ve güzele/Kibele`ye hasrettirler...Hayat diyordu adaletsiz.Hayat acımasız/kötüden yana..hele de eğitimli, gün görmüş kadınlar için daha bir gaddar hatta gardını almış şampiyonluğa oynayan bir boksör gibi.Ne varsa acıdan, İhanetten, üzüntüden, zulümden yana en çok da çeken işte bu okumuş, bilmiş az sayıda yetişebilen kadınlarımız.Suskun çektiklerini yutan, yuttuğunu sinesinde yamayan kadınlarımız ve onlardan biri..(?) ..hep şöyle der. Keşke bir dağ köyünde, küçüçük bahçeli bir ev de olsaydım.Okuma/yazma dışında da hiç bir şeyden anlamasaydım.Ne bankalar,ne iş dünyası ne de bunca diploma ve de güzelliğin,kafanın,kadının ala sı hiç biri olmamalıydı.
İşte o zaman belki de mutluluk denen uç uç böceklerini yakalayabilirdim...ahhh...Duydun mu baba yine sitemler yağdı sana...Hayat diyordo..O.
GÜNCELER....

Sesin çocuk, senin sesin ruhunun titreyen yansısıydı da! ..Saran,sıcak,kendinden emin evet fırlamaca da! ..Bir o kadar da sımsıkı sar sev aslında kendimden hiç emin olmadım diyen rezonansını görmedim mi sanıyorsun,bilmedim mi sanıyorsun ? Aslında sana aşık olmaktan korkuyorum dediğini bilmediğimi mi sanıyorsun!..Apaçık diyeyim:Git çünkü Acı çekersin! ..Git çünkü ben gözlerine sızan hüznü bunca deşifre etmekten utanıyorum o gözlerde bir hiç olma halimin böyle kelimelere dönüşmesinden bile utanıyorum Git ..Sevişmeleri kutsamayan olmaktan utanırım Git...Sende/sen olmak teninde bir nefes sıcaklığı terlemek,yarım kalan yanında bir ben olmak...bunlar neyse ne kadar azizse,sadece üstünü örtmek,sana kahvaltı hazırlamak,sana ayakkabı seçmek,küpelerini takmak,seni gün doğumuna hazırlamak, alnına günaydın öpücüğü kondurmakta onca azizdir.O halde durma ....Git çünkü acı çekersin çocuk...Acı çekeceksin aşkım.
..............Git/me.........

Ekleyen: Şafak - 16.03.2010 - 6289 Okuma - 6 Yorum
« Önceki Sonraki »
Bu Hikaye Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?
 

İsminiz
E-Mail
Yorum
Guvenlik Kodu: b7c66 lütfen güvenlik kodunu girin.
 
.

Aşk Hikayeleri
GÖzlerİme İyİ Bak
Gİtme Sevgİlİ...
Aşk Oyunu
AŞk Ve Gurur
Imkansız Aşk
Onyedim
Gizli Aşk
ölümüne Aşk
Bir Kızkulesi Macerası (s
Kalbim Seninle
60 Yıl Süren Bir Aşk Hika
Aşkın Büyüklüğü Ancak Zam
Söylenmemiş Bir Aşkın Hik
Çiçekle Suyun Hikayesi
Bir Şiir Ve Aşk Hikayesi
Telefondaki Ses
Ölümden Sonrada Devam Ede
Aşk Hep Sizinle Beraberdi
Göz Kalbin Elçisidir
Aşk Ve Çılgınlığın Hikaye
Tüm Aşk Hikayeleri
 
 
Copyright © 2007 SiirveHikaye.com Her Hakkı Saklıdır. SiirveHikaye | Hikaye Arşivi | Bize Ulaşın
0.0196 saniyede üretildi. //V3.1

Dostlarımız: Buraya sığmayacak kadar çoktur, fakat hepsi gönlümüzdedir. 
Link Değişimleri Başka Bir Sayfada Gösterilmektedir. Sayfaya gitmek için TIKLAYIN